Умови надання Послуг

Ці Умови надання Послуг (далі “Умови”) містять терміни і умови, що визначають порядок доступу та використання Асортименту Послуг (як визначено нижче), які приймаєте ви або юридична особа, яку ви представляєте (“ви”). Ці Умови вступають в силу і ви їх приймаєте, коли ви 1) подаєте Скаргу (і стаєте Пацієнтом); або 2) натискаєте кнопку "Я приймаю ці Умови надання Послуг" (і стаєте Зареєстрованим Медиком). При цьому ви усвідомлюєте, що ви на законних підставах можете входити в звичайні угоди (контракти). Якщо ви приймаєте ці Умови для юридичної особи, ви усвідомлюєте, що у вас є право прийняти ці зобов'язання. Будь ласка, дивіться Розділ 14 для визначення термінів, що використовуються в цих Умовах надання послуг.

1. Використання Асортименту Послуг

1.1 Загальні положення. Ви можете отримати доступ і використовувати Асортимент Послуг відповідно до цих Умов. Угоди про Рівень Обслуговування можуть застосовуватися до певного Асортименту Послуг. Ви будете дотримуватися всіх законів, правил і положень, які можна застосувати до використання вами Асортименту Послуг відповідно до визначень, що містяться в Розділі 14.

1.2 Ваш Акаунт. Для доступу до Послуги / Послуг як Зареєстрованого Медика вам необхідно створити Акаунт (обліковий запис), пов'язаний з дійсною адресою електронної пошти. Якщо явно не дозволено цими Умовами надання Послуг, ви можете створити тільки один Акаунт для однієї адреси електронної пошти. Ви несете відповідальність за всі дії, які відбуваються під вашим Акаунтом, незалежно від того, здійснюються такі дії вами, вашими співробітниками або третіми особами (в тому числі вашими підрядниками або агентами), і ми не несемо відповідальності за несанкціонований доступ до вашого Акаунта. Ви негайно зв'яжетеся з нами, якщо порахуєте, що неавторизована третя сторона може використовувати ваш Акаунт або якщо інформація вашого Акаунта втрачена або викрадена. За вашим запитом електронною поштою ми можемо призупинити або закрити ваш Акаунт в будь-який час відповідно до Розділу 7.

1.3 Клієнтська підтримка для вас. На загальних підставах ми забезпечуємо користувачам Послуг клієнтську підтримку, достатню для зручної і ефективної роботи. При необхідності ви можете направити нам email (див. 'Звертайтесь до нас' на веб сторінці Послуги).

1.4 Контент третьої сторони. Контент (інформаційний зміст) третьої сторони, який може бути використаний користувачами, може бути зроблений доступним безпосередньо вам іншими компаніями або фізичними особами відповідно до окремих умов, в тому числі з окремими зборами і платежами. Оскільки ми не можемо перевіряти або фільтрувати контент третьої сторони, то будь-який контент третьої сторони використовується вами на ваш страх і ризик.

2. Зміни

2.1 В Асортименті Послуг. Час від часу ми можемо змінювати, припиняти надання або рекомендувати більше не використовувати будь-яку Послугу з Асортименту Послуг (в тому числі Асортимент Послуг в цілому), а так само змінювати або видаляти компоненти або функціональні можливості Асортименту Послуг. Ми будемо повідомляти вам про будь-які істотні зміни або припинення в Асортименті Послуг.

2.2 В Угоди про Рівень Обслуговування. Час від часу ми можемо змінювати, припиняти або додавати Угоди про Рівень Обслуговування, відповідно до Розділу 12.

3. Безпека і конфіденційність даних.

3.1 Безпека Послуг. За винятком обмежень Розділу 10 або ваших обов'язків згідно Розділу 4.2, ми будемо здійснювати розумні і відповідні заходи, які допоможуть вам захистити Ваш Контент від випадкової або незаконної втрати, доступу або розкриття.

3.2 Конфіденційність даних. Послуга (Послуги) визначає хмарні ресурси і хостинги, в яких буде зберігатися Ваш Контент. Ви даєте згоду на зберігання і передачу Вашого Контенту в такі хмарні ресурси і хостинги. Ми не будемо здійснювати доступ або використовувати Ваш Контент, за винятком заходів, необхідних для підтримки або надання Асортименту Послуг, або в межах необхідності відповідно до закону або наказу державного органу, обов'язкового для виконання. Ми не будемо розкривати Ваш Контент будь-якому уряду або третім особам, за винятком, в кожному конкретному випадку, коли це необхідно для дотримання закону або виконання обов'язкового наказу державного органу. Якщо це не буде порушувати закон або наказ державного органу, обов'язковий для виконання, ми повідомимо вас про будь-які законні вимоги або накази, як зазначено в цьому Розділі 3.2. Ми будемо використовувати Вашу Інформацію Акаунта відповідно до Політики Конфіденційності, і ви погоджуєтеся на таке використання.

3.3 Сервісні Атрибути. Для забезпечення білінгу і адміністрування Послуг ми можемо обробляти Сервісні Атрибути в хмарних ресурсах і хостингах, що використовуються в Асортименті Послуг. Щоб надати вам послуги підтримки і розслідування випадків шахрайства, зловживання або порушення цих Умов, ми можемо обробляти Сервісні Атрибути, коли задіюємо наш персонал підтримки і розслідування.

4. Ваші обов'язки

4.1 Ваш Контент. Ви несете повну відповідальність за створення, зміст, працездатність, якість і використання Вашого Контенту. Наприклад, ви несете повну відповідальність за:
(a) технічну працездатність Вашого Контенту;
(b) відповідність Вашого Контенту Політиці Допустимого Використання, іншим Політикам і закону;
(c) будь-які претензії, пов'язані з Вашим Контентом; і
(d) правильне поводження і обробку повідомлень, відправлених вам (або будь-якому з ваших філій) будь-якою особою, яка стверджує, що Ваш Контент порушує права такої особи, в тому числі повідомлень відповідно до Закону про авторські права в цифрову епоху (the Digital Millennium Copyright Act).

4.2 Безпека в інших аспектах і резервування. Ви несете відповідальність за правильне конфігурування і використання Асортименту Послуг і вживаєте власні заходи для підтримки належної безпеки, захисту і забезпечення резервних копій Вашого Контенту. Реквізити (облікові дані) для входу на веб сайт Послуги (Послуг) призначені тільки для вашого внутрішнього використання, за винятком того, що ви можете розкрити свої реквізити (облікові дані) для входу вашим агентам і субпідрядникам, які виконують роботу від вашого імені.

4.3 Порушення Кінцевого Користувача. Буде вважатися, що вами зроблені певні дії, в результаті яких ви дозволяєте, допомагаєте або сприяєте будь-якій фізичній або юридичній особі прийняти ці Умови, мати відношення до Вашого Контенту або використовувати Асортимент Послуг. Ви несете відповідальність за використання Кінцевими Користувачами Вашого Контенту і Асортименту Послуг. Ви гарантуєте, що все Кінцеві Користувачі дотримуються ваших зобов'язань відповідно до цих Умов. Якщо вам стало відомо про будь-яке порушення ваших зобов'язань відповідно до цих Умов Кінцевим Користувачем, ви негайно припините доступ такого Кінцевого Користувача до Вашого Контенту і Асортименту Послуг.

4.4 Підтримка Кінцевого Користувача. Ви несете відповідальність за забезпечення клієнтського обслуговування для Кінцевих Користувачів (якщо такі є). Ми не надаємо ніякої підтримки або послуг Кінцевим Користувачам, якщо у нас немає окремої угоди з вами або Кінцевим Користувачем, що зобов'язує нас надавати підтримку або послуги.

5. Платежі

5.1. Платежі за Послуги. Використання Послуги є безкоштовним до спеціального повідомлення.

6. Тимчасове призупинення

6.1 Загальні положення. Ми можемо призупинити право ваше або будь-якого Кінцевого Користувача здійснювати доступ або використовувати будь-яку частину або весь Асортимент Послуг відразу ж після повідомлення вас, якщо ми визначаємо, що:
(a) ваше або Кінцевого Користувача використання або реєстрація для використання Асортименту Послуг
    (i) становить загрозу безпеці для Асортименту Послуг або будь-якої третьої сторони;
    (ii) може негативно вплинути на Асортимент Послуг або системи або Контенту іншого користувача Послуги (Послуг);
    (iii) може піддати нас, наші філії або яку-небудь третю сторону відповідальності; або
    (iv) можуть бути шахрайськими;
(b) ви, або будь-який Кінцевий Користувач, порушуєте ці Умови.

6.2 Вплив призупинення. Якщо ми призупиняємо ваше право на доступ або використання будь-якої частини або всього Асортименту Послуг:
(a) ми не будемо видаляти будь-що з Вашого Контенту в результаті призупинення вашої діяльності, за винятком того, що зазначено в інших розділах цих Умов.
Наше право призупинити ваше або будь-якого Кінцевого Користувача право на доступ або використання Асортименту Послуг додатково відповідає Розділу 7.2.

7. Термін використання; припинення.

7.1. Термін. Термін Використання Послуги (Послуг) починається Датою вступу в силу і буде залишатися в силі до моменту припинення діяльності Вами або нами відповідно до Розділу 7.2.

7.2 Припинення.
(a) Припинення для зручності. Ви можете припинити використання Послуги (Послуг) з будь-якої причини за допомогою:
    (i) направлення нам повідомлення по електронній пошті (дивіться «Звертайтесь до нас» на веб сторінці Послуги) і
    (ii) закриття вашого Акаунта для всіх Послуг, для яких ми надаємо механізм закриття Акаунта.
Ми можемо припинити використання Послуги (Послуг) за будь-якої причини, направивши вам попереднє повідомлення за 30 днів.
(b) Припинення з поважної причини.
    (i) Будь-якою зі сторін. Будь-яка зі сторін може припинити використання Послуги (Послуг) з поважної причини шляхом попереднього повідомлення іншої сторони за 30 днів, якщо є яка-небудь нестача ресурсів або порушення цих Умов іншою стороною, якщо невиконуюча сторона не усунула нестачу ресурсів або порушення в межах 30-денного терміну після повідомлення.
    (ii) Нами. Ми також можемо припинити використання Послуги (Послуг) відразу після повідомлення вас
       (A) з поважної причини, якщо будь-яка дія або бездіяльність з вашого боку чи з боку Кінцевого Користувача призвела до припинення, зазначеного в Розділі 6.1;
       (B) якщо наші відносини партнерства з третьою стороною, що надає програмне забезпечення або інші технології, які ми використовуємо для забезпечення Асортименту Послуг, збігають, закінчуються або вимагають від нас змінити спосіб, яким ми забезпечуємо програмне забезпечення або інші технології як частину Послуги (Послуг);
       (C) якщо ми вважаємо, що надання Послуги (Послуг) може створити істотне економічне або технічне навантаження або істотну загрозу безпеці для нас;
       (D) з метою дотримання закону або запитів державних органів; або
       (E) якщо ми визначаємо, що використання Асортименту Послуг вами або будь-яким Кінцевим Користувачем або наше надання будь-якої Послуги (Послуг) вам або будь-яким Кінцевим Користувачем стало недоцільним або неможливим з будь-якої юридичної або регулятивної причини.

7.3. Вплив припинення.
(a) Загальні положення. По припиненні використання Послуги (Послуг):
    (i) всі ваші права відповідно до цих Умов негайно припиняються;
    (ii) ви негайно повернете або, якщо ми повідомимо вас, знищите весь Контент Послуги (Послуг), наявний у вашому розпорядженні; і
    (iii) положення Розділів 4.1, 5.2, 7.3, 8 (за винятком ліцензії, виданої вам в Розділі 8.4), 9, 10, 11, 13 і 14 зберігають свою силу у відповідності з їх умовами.
(b) Допомога після припинення використання Послуги (Послуг). Якщо ми не припинили використання вами Асортименту Послуг відповідно до розділу 7.2 (b), то протягом 30 днів після припинення:
    (i) ми не будемо видаляти що-небудь з Вашого Контенту в результаті припинення;
    (ii) ви можете отримати Ваш Контент із Послуги (Послуг) тільки за взаємною угодою між вами і нами; і
    (iii) ми забезпечимо вам ту ж допомогу в отриманні даних після припинення використання Послуги (Послуг), яку ми зазвичай надаємо всім клієнтам.
Будь-яка наша додаткова допомога після припинення використання Послуги (Послуг) може бути надана за взаємною угодою між нами і вами.

8. Права власності

8.1 Ваш Контент. За взаємною згодою між нами і вами, ви або ваші ліцензіари будуть мати всі права власності на Ваш Контент, право на назву вашого Контенту і інтерес у Вашому Контенті. За винятком випадків, передбачених цим Розділом 8, ми не отримуємо ніяких прав відповідно до цих Умов від вас або ваших ліцензіарів на Ваш Контент, включаючи будь-які пов'язані з ним права на інтелектуальну власність. Ви даєте згоду на використання Вашого Контенту з метою надання Асортименту Послуг вам і будь-яким Кінцевим Користувачам.

8.2 Ваші Подання. Ваші Подання будуть регулюватися умовами ліцензії Apache Software License, якщо ви не вказуєте одну з інших підтримуваних нами ліцензій на момент відправки Вашого Подання.

8.3 Адекватні права. Ви подаєте і гарантуєте нам, що:
(a) ви або ваші ліцензіари мають всі права на Ваш Контент і Ваші Подання, права на назву Вашого Контенту і Вашого Подання, інтерес у Вашому Контенті і Вашому Поданні;
(b) у вас є всі права на Ваш Контент і Ваші Подання, необхідні для надання прав, передбачених цими Умовами; і
(c) жоден компонент Вашого Контенту, Ваших Подань або використання Кінцевим Користувачем Вашого Контенту, Ваших Подань або Асортименту Послуг не порушуватиме Політику Допустимого Використання.

8.4 Ліцензія Асортименту Послуг. За взаємною згодою між нами і вами, ми або наші філії або ліцензіари володіємо і залишаємо за собою всі права власності на Асортимент Послуг, право на назву Асортименту Послуг, і інтерес в Асортименті Послуг. Ми надаємо Вам обмежену, відкличну, не ексклюзивну, таку, що не допускає субліцензування і передачу ліцензії на наступні дії протягом Терміну Використання:
(i) доступ і використання Послуги (Послуг) виключно відповідно до цих Умов; і
(ii) копіювати і використовувати Контент Послуги (Послуг) виключно в зв'язку з вашим дозволеним використанням Послуги (Послуг).
За винятком випадків, передбачених у цьому Розділі 8.4, ви не отримуєте ніяких прав відповідно до цих Умов від нас або наших ліцензіарів на Асортимент Послуг, в тому числі будь-які пов'язані з ними права на інтелектуальну власність. Деякий Контент Послуги (Послуг) може бути надано вам в рамках окремої ліцензії, наприклад, ліцензії Apache Software License або іншої ліцензії з відкритим вихідним кодом. У разі виникнення конфлікту між цими Умовами та будь-якої окремої ліцензією, окрема ліцензія буде мати переважну силу щодо цього Контенту Послуг.

8.5 Ліцензійні обмеження. Ні ви, ні Кінцевий Користувач не може використовувати Асортимент Послуг в будь-якій формі і з будь-якою метою, крім випадків, прямо передбачених цими Умовами. Ні ви, ні Кінцевий Користувач не може, а також не може спробувати,
(a) модифікувати, змінити, спотворити, виправити, або іншим чином створювати похідні будь-якого програмного забезпечення, що входить в Асортимент Послуг;
(b) виконувати зворотний інжиніринг (reverse engineer), деасемблювати або декомпілювати Асортимент Послуг або застосовувати інший процес або процедуру, щоб отримати вихідний код будь-якого програмного забезпечення, що входить в Асортимент Послуг;
(c) отримувати доступ або використовувати Асортимент Послуг способом, призначеним, щоб уникнути будь-яких оплат (якщо такі є) або перевершити обмеження на використання або квоти; або
(d) перепродувати або субліцензувати Асортимент Послуг.
Всі ліцензії, надані Вам цими Умовами, діють, якою ви постійно дотримуєтеся цих Умов, і будуть негайно і автоматично припиняти свою дію, якщо ваші дії не відповідають якому-небудь Терміну Використання, терміну або умові цих Умов. Під час і після закінчення Терміну Використання ви не будете ні висувати, ні санкціонувати, ні допомагати або заохочувати будь-яку третю сторону висувати проти нас або будь-якої з наших філій, клієнтів, постачальників, ділових партнерів або ліцензіарів будь-які претензії щодо порушення патентних прав або інших прав на інтелектуальну власність щодо Асортименту Послуг або його компонента, які ви використовували. Ви можете використовувати Знаки Послуги (Послуг) тільки відповідно до Правил Використання Торгових Знаків.

8.6 Пропозиції. Якщо ви подаєте нам або нашим філіям будь-які Пропозиції, ми будемо володіти всіма правами, правом власності, правом на назву, і інтересом в цих Пропозиціях, навіть якщо ви позначили Пропозиції як конфіденційні. Ми і наші філії матимуть право використовувати ці Пропозиції без обмежень. Цим ви безповоротно передаєте нам повне право власності, права на назву і інтерес в Пропозиціях і погоджуєтеся з тим, щоб надати нам будь-яку допомогу, яка може нам знадобитися для документування, удосконалення або підтримки наших прав щодо цих Пропозицій.

9. Відшкодування збитків

9.1. Загальні положення. Ви будете захищати, відшкодовувати збитки і захищати нас, наші філії та ліцензіарів, і кожного з їхніх співробітників, посадових осіб, директорів і представників від будь-яких претензій, збитків, втрат, зобов'язань і витрат (включаючи розумні судові витрати, збори), що випливають з або у зв'язку з будь-якої претензією третіх осіб щодо:
(a) використання вами або будь-якими Кінцевими Користувачами Асортименту Послуг (включаючи будь-які дії під вашим Акаунтом Послуги (Послуг) і використання вашими співробітниками і персоналом);
(b) порушення цих Умов або порушення чинного законодавства вами або Кінцевим Користувачем;
(c) Вашого Контенту або поєднання Вашого Контенту з іншими додатками, контентом або процесами, в тому числі будь-які претензії, пов'язані з передбачуваними порушеннями або незаконним привласненням прав третіх осіб у Вашому Контенті або шляхом використання, розробки, проектування, виробництва, реклами або маркетингу Вашого Контенту; або
(d) спору між вами і будь-яким Кінцевим Користувачем.
Якщо ми або наші філії зобов'язані відповідати на виклик до суду третьої сторони чи інший обов'язковий законний наказ або процес, описаний вище, ви також відшкодуєте нам розумні адвокатські гонорари, а також витрати на оплату часу і матеріальні витрати наших співробітників і підрядників, понесені у зв'язку з відповіддю на виклик до суду третьої сторони або інші обов'язкові законні накази або процеси по наших поточних погодинних ставках.

9.2. Спосіб. Ми будемо оперативно повідомляти вам про будь-яких претензії, які стосуються Розділу 9.1, але наша нездатність своєчасно повідомити вас буде впливати тільки на ваші зобов'язання, які стосуються Розділу 9.1, в тій мірі, в якій наша невдача завдає шкоди вашій здатності захищатися від претензії. Ви можете:
(a) використовувати адвоката за власним вибором (за умови нашого письмової згоди), щоб захиститися від будь-яких претензій; і
(b) врегулювати претензію на ваш розсуд за умови, що ви отримаєте нашу попередню письмову згоду перед входом в будь-яке врегулювання.
Ми також можемо взяти на себе контроль над захистом і врегулюванням позову в будь-який час.

10. Відмова від відповідальності

АСОРТИМЕНТ ПОСЛУГ НАДАЄТЬСЯ "ЯК Є". МИ І НАШІ ФІЛІЇ І ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ ПРИЙМАЮТЬ НІЯКИХ СКАРГ І НЕ ДАЮТЬ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ АБО ІНШИХ ЩОДО АСОРТИМЕНТУ ПОСЛУГ АБО КОНТЕНТУ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ, У ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ ТОГО, ЩО АСОРТИМЕНТ ПОСЛУГ АБО КОНТЕНТ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ БУДЕ БЕЗПЕРЕРВНИМ, БЕЗ ПОМИЛОК АБО БЕЗ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ, ЧИ ЩО БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВАШ КОНТЕНТ АБО КОНТЕНТ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ, БУДЕ БЕЗПЕЧНИМ АБО НЕ ВТРАЧЕНИМ АБО НЕ ПОШКОДЖЕНИМ ІНШИМ ЧИНОМ. ЗА ВИНЯТКОМ ВИПАДКІВ, ЗАБОРОНЕНИХ ЗАКОНОМ, МИ І НАШІ ФІЛІЇ І ЛІЦЕНЗІАРИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКИХ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ, ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ АБО ВИЩОГО СТУПЕНЯ ЗАДОВОЛЕННЯ, А ТАКОЖ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЩО ВИПЛИВАЮТЬ З УКЛАДАННЯ БУДЬ-ЯКИХ УГОД АБО ЗВИЧАЙНОЇ ТОРГІВЛІ.

11. Обмеження відповідальності

МИ І НАШІ ФІЛІЇ ЧИ ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, ПОБІЧНІ ЧИ ШТРАФНІ ЗБИТКИ (В ТОМУ ЧИСЛІ ЗБИТКИ ЧЕРЕЗ ВТРАТИ ПРИБУТКУ, ЗБИТКІВ РЕПУТАЦІЇ, В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ АБО ПОШКОДЖЕННЯ ДАНИХ), НАВІТЬ ЯКЩО СТОРОНУ БУЛО ПОПЕРЕДЖЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. КРІМ ТОГО, НІ МИ, НІ НАШІ ФІЛІЇ ЧИ ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОМПЕНСАЦІЮ, ВІДШКОДУВАННЯ АБО ЗБИТКИ У ЗВ'ЯЗКУ З:
(A) ВАШОЮ НЕЗДАТНІСТЮ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    (I) БУДЬ-ЯКОГО ПРИПИНЕННЯ АБО ПРИЗУПИНЕННЯ ЦИХ УМОВ АБО ВАШОГО ВИКОРИСТАННЯ АБО ДОСТУПУ ДО АСОРТИМЕНТУ ПОСЛУГ,
    (II) НАШОГО ПРИПИНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ АБО ВСІХ ПОСЛУГ З АСОРТИМЕНТУ ПОСЛУГ, АБО,
    (III) БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ВІДПОВІДНО ДО УГОДИ ПРО РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ, БУДЬ-ЯКОГО НЕСПОДІВАНОГО АБО НЕЗАПЛАНОВАНОГО ПРОСТОЮ ВСІХ АБО ЧАСТИНИ ПОСЛУГ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ, ЯК РЕЗУЛЬТАТ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЖИВЛЕННЯ, СИСТЕМНІ ЗБОЇ АБО ІНШІ ПЕРЕБОЇ;
(B) ВАРТІСТЮ ПРИДБАННЯ ДЛЯ ЗАМІНИ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ;
(C) БУДЬ-ЯКИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ, ВИТРАТАМИ ЧИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ВАШОГО БОКУ У ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМИ УМОВАМИ АБО ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ АБО ВАШИМ ДОСТУПОМ ДО АСОРТИМЕНТУ ПОСЛУГ; АБО
(D) НЕСАНКЦІОНОВАНИМ ДОСТУПОМ, ЗМІНОЮ АБО ВИДАЛЕННЯМ, РУЙНУВАННЯМ, ПОШКОДЖЕННЯМ, ВТРАТОЮ АБО НЕЗБЕРЕЖЕННЯМ БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ ВАШОГО КОНТЕНТУ АБО ІНШИХ ДАНИХ.
В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ, НАША, НАШИХ ФІЛІЙ І ЛІЦЕНЗІАРІВ СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЦИМИ УМОВАМИ БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ, ЯКУ ВИ ФАКТИЧНО СПЛАТИЛИ НАМ У ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМИ УМОВАМИ ЗА ПОСЛУГУ (ПОСЛУГИ), НАКОПИЧЕНУ ПРОТЯГОМ 3 МІСЯЦІВ ДО ВИСТАВЛЕННЯ ПРЕТЕНЗІЇ.

12. Зміни до цих Умов

Ми можемо змінити ці Умови (включаючи будь-які Політики) в будь-який час, розмістивши переглянуту версію на Сайті Послуги (Послуг) або іншим повідомленням відповідно до Розділу 13.7; за умови, однак, що ми направимо із завчасним повідомленням принаймні за 90 днів відповідно до Розділу 13.7 щодо змін, що погіршують умови, до будь-якої Угоди про Рівень Обслуговування. Відповідно до вимоги попереднього повідомлення за 90 днів відносно змін, що погіршують умови, до Угоди про Рівень Обслуговування, змінені умови вступлять в силу з моменту їх оголошення або, якщо ми повідомимо вам по електронній пошті, як буде вказано в повідомленні електронної пошти. Продовжуючи використовувати Асортимент Послуг після Дати вступу в силу будь-яких змін цих Умов, ви погоджуєтеся прийняти змінені Умови. Відповідальність регулярної перевірки Сайту Послуги (Послуг) щодо модифікації цих Умов лежить на вас. Ми востаннє змінювали ці Умови на дату, зазначену в кінці цих Умов.

13. Різне

13.1 Конфіденційність і публічність. Ви можете використовувати конфіденційну інформацію Послуги (Послуг) тільки в зв'язку з вашим використанням Асортименту Послуг, як це дозволено цими Умовами. Ви не будете розкривати Конфіденційну Інформацію Послуги (Послуг) протягом Терміну Використання або в будь-який час протягом 5-річного періоду після закінчення Терміну Використання. Ви будете приймати всі розумні заходи для запобігання розкриття, поширення або несанкціонованого використання Конфіденційної Інформації Послуги (Послуг), в тому числі, як мінімум, ті заходи, які ви приймаєте, щоб захистити свою конфіденційну інформацію аналогічного характеру. Ви не будете спотворювати або прикрашати відносини між нами і вами (в тому числі, висловлюючи або маючи на увазі, що ми підтримуємо, спонсоруємо, схвалюємо або вносимо свій вклад в вас або ваші ділові підприємства), або висловлювати або мати на увазі будь-який зв'язок або причетність між нами і вами або будь-яким іншою фізичною чи юридичною особою, за винятком випадків, прямо передбачених цими Умовами.

13.2 Форс мажор. Ми і наші філії не нестимуть відповідальність за будь-які затримки або невиконання будь-яких зобов'язань відповідно до цих Умов, де затримка або невиконання є результатом будь-якої причини поза нашого розумного контролю, включаючи дії Бога, трудові спори або інші промислові порушення і пошкодження, системні аварії електроживлення і телекомунікацій, землетруси, урагани або інші стихійні лиха, блокади, ембарго, масові заворушення, акти або постанови уряду, терористичні акти або війну.

13.3 Незалежні підрядники; Неексклюзивні права. Ми і ви є незалежними підрядниками і жодна зі сторін, жодна з їх філій, які не є агентом іншої з будь-якою метою і не має права зв'язувати себе з іншою стороною. Обидві сторони залишають за собою право
(a) розробляти або вже розробити для себе продукти, послуги, концепції, системи або методи, які аналогічні або конкурують з продуктами, послугами, концепціями, системами або методами, розробленими або планованими іншою стороною і
(b) надавати допомогу третім розробникам або системним інтеграторам, які можуть пропонувати продукти або послуги, що конкурують з продуктами або послугами іншої сторони.

13.4 Заперечення сторонніх бенефіціарів. Ці Умови не створюють будь-яких прав третіх осіб-бенефіціарів для будь-якої фізичної або юридичної особи.

13.5 Повідомлення.
(a) Для вас. Ми можемо направити вам будь-яке повідомлення відповідно до цих Умов шляхом:
    (i) розміщення повідомлення на Сайті Послуги (Послуг); або
    (ii) відправивши повідомлення на адресу електронної пошти, пов'язану з вашим Акаунтом.
Повідомлення, які ми направляємо шляхом розміщення на Сайті Послуги (Послуг), вступають в силу після розміщення, і повідомлення, які ми направляємо по електронній пошті, вступають в силу після відправлення їх нами по електронній пошті. На вас лежить відповідальність забезпечення працездатності вашої адреси електронної пошти. Ми будемо вважати, що ви отримали повідомлення, відправлене на адресу електронної пошти, пов'язану з вашим Акаунтом, коли ми посилаємо електронну пошту, незалежно від того, чи дійсно ви отримуєте електронну пошту.
(b) Для нас. Щоб повідомлення нас відповідно до цих Умов, ви повинні зв'язатися з нами, використовуючи посилання «Звертайтесь до нас» на Сайті Послуги (Послуг). Ми можемо оновити контакти для повідомлень, призначених нам, розмістивши повідомлення на Сайті Послуги (Послуг).
(c) Мова. Всі повідомлення, складені або передані відповідно до цих Умов, повинні бути на робочих мовах Послуги (Послуг) (англійська / російська / українська мови станом на поточний день).

13.6 Привласнення або передача прав. Ви не можете привласнити права на ці Умови або делегувати або субліцензувати будь-яке з ваших прав відповідно до цих Умов без нашої попередньої письмової згоди. Будь-яке привласнення або передача прав в порушення цього Розділу 13.6 буде анульовано. З урахуванням вищесказаного, ці Умови будуть обов'язковими і діяти в інтересах сторін та їх відповідних спадкоємців і правонаступників.

13.7 Заперечення відмови від права. Незабезпечення нами дотримання будь-якого положення цих Умов не буде ні являтися на даний час або майбутньому відмовою від такого положення, ні обмеженням нашого права застосовувати таке положення в більш пізній час. Всі наші відмови повинні бути в письмовій формі, щоб бути дійсними.

13.8 Подільність. Якщо будь-яка частина цих Умов буде визнана недійсною або нездійсненною, то інші частини цих Умов залишатимуться в повній силі і здійсненності. Будь-які чинні або нездійсненні положення будуть інтерпретовані з метою дійсності і здійсненності вихідного положення. Якщо така конструкція неможлива, то недійсне або нездійсненне положення буде відокремлене від цих Умов, щоб інша частина цих Умов залишалася в силі.

13.9 Застосовне право. Законодавство України, без посилання на колізії правових норм, регулюють ці Правила і будь-який спір будь-якого роду, який може виникнути між вами і нами.

14. Визначення

«Акаунт» означає «обліковий запис».

«Асортимент Послуг» означає Послугу (Послуги), Контент Послуги (Послуг), Знаки Послуги (Послуг), Сайт Послуги (Послуг) і будь-який інший продукт або послугу, яку ми забезпечуємо за цими Умовами. Асортимент Послуг не включає Контент третьої сторони.

«Ваш Контент» означає Контент, який Ви або будь-якої Кінцевий Користувач передали нам для обробки, зберігання або хостингу шляхом використання Послуги (Послуг) у зв'язку з вашим Акаунтом Послуги (Послуг), і будь-які результати обчислень, які Ви або будь-якої Кінцевий Користувач отримали з вищезгаданого за допомогою використання Послуги (Послуг). Наприклад, Ваш Контент включає Контент, який Ви або будь-якої Кінцевий Користувач зберігаєте за допомогою Послуги (Послуг). Ваш Контент не включає Інформацію Акаунта.

«Ваші Подання» означає Контент, що стосується Послуги (Послуг), який ви подали нам повідомленням по електронній пошті або будь-яким іншим способом.

«Дата вступу в силу» означає дату прийняття Вами цих Умов або опублікування цих Умов на веб сайті Послуги www.301.in.ua після внесення в них змін.

«Документація» означає керівництва щодо початку роботи та інші технічні та операційні керівництва і специфікації, що відносяться до Послуги (Послуг) і розташовані за адресою www.301.in.ua . Ми можемо змінювати Документацію час від часу.

«Зареєстрований Медик» означає окрему людину, групу людей, підприємця або юридичну особу, що прийняла ці Умови та пройшла процедуру реєстрації на веб сайті Послуги www.301.in.ua .

«Знаки Послуги (Послуг)» означає будь-які торгові знаки, знаки обслуговування, сервісні або торгові імена, логотипи та інші позначення, які ми можемо зробити доступними для вас у зв'язку з цими Умовами.

«Інформація Акаунта» означає інформацію про вас, яку ви надаєте нам в зв'язку зі створенням або адмініструванням вашого Акаунта, пов'язаного з Послугою (Послугами), яку ви використовуєте. Наприклад, Інформація Акаунта включає в себе ім'я / назву, адресу електронної пошти та поштову адресу і дані геолокації (широта, довгота). Інформація Акаунта не включає Ваш Контент.

«Кінцевий Користувач» означає будь-яку фізичну або юридичну особу, яка прямо або побічно через іншого користувача:
(a) отримує доступ або використовує Ваш Контент; або
(b) в інший спосіб отримує доступ або використовує Асортимент Послуг під вашим Акаунтом.
Термін «Кінцевий користувач» не охоплює фізичних або юридичних осіб, які отримують доступ або використовують Послугу (Послуги) або будь-якої Контент під їх власним, але не вашим, Акаунтом.

«Контент» означає програмне забезпечення (включаючи машинні зображення), дані, текст, аудіо, відео або зображення.

«Контент Послуги (Послуг)» означає Контент, який ми робимо доступним в рамках Послуги (Послугами) або на Сайті Послуги (Послуг), щоб забезпечити доступ до Послуги (Послуг) і використання Послуги (Послуг), включаючи Документацію, «Довідка & ЗаЩо », а також іншу відповідну технологію.

«Контент третьої сторони» означає Контент, який став доступним вам завдяки будь-якій третій стороні на Сайті Послуги (Послуг) або в зв'язку з Послугою (Послугами).

«Конфіденційна Інформація Послуги (Послуг)» означає всю непублічну інформацію, розкриту нами, нашими філіями, діловими партнерами або нашими або їх співробітниками, підрядниками або агентами, яку позначають як конфіденційну або, з урахуванням характеру інформації або обставин, пов'язаних з її розкриттям, обґрунтовано слід розуміти як конфіденційну. Конфіденційна Інформація Послуги (Послуг) включає в себе:
(a) непублічну інформацію, що стосується наших або наших філій або ділових партнерів технологій, клієнтів, бізнес-планів, рекламних і маркетингових заходів, фінансів та інших ділових питань;
(b) інформацію третіх сторін, яку ми зобов'язані зберігати в таємниці; і
(c) інформацію стосовно форми, змісту і наявності будь-яких дискусій або переговорів між вами і нами або нашими філіями. Конфіденційна Інформація Послуги (Послуг) не включає в себе будь-яку інформацію,
    (i) яка є або стає загальнодоступною без порушення цих Умов;
    (ii) яку можна побачити в документації, відомій вам під час отримання зазначеної інформації вами від нас;
    (iii) отриману від третьої особи, яка не набула або розкрила таку інформацію протиправним або некоректним шляхом; або
    (iv) яку можна отримати з документації, незалежно розробленої вами без посилання на конфіденційну інформацію Послуги (Послуг).

«Пацієнт» означає окрему людину, групу людей, підприємця або юридичну особу, що прийняла ці Умови та подала Скаргу на веб сайті Послуги www.301.in.ua .

«Політика Допустимого Використання» означає наступну політику, яку ми можемо змінювати час від часу:
- Не допускається незаконне, шкідливе або агресивне використання або контент;
- Не допускається порушення безпеки;
- Не допускається порушення мережної етики та зловживання в мережі;
- Не допускаються зловживання в повідомленнях електронної пошти та інших повідомленнях.

«Політика Конфіденційності» означає наступну політику конфіденційності, яку ми можемо змінювати час від часу:
- Ми знаємо, що ви дбаєте, як ваша інформація використовується і поширюється, і ми цінуємо вашу довіру, що ми будемо робити це акуратно і обережно;
- Політика конфіденційності охоплює «Інформацію Акаунта» і «Ваш Контент», як це визначено в цих «Визначеннях»;
- Ми використовуємо найкращі практики та найкращу функціональність корпоративного класу, а також найкращий хмарний хостинг для отримання, обробки та зберігання Контенту Послуги (Послуг), Інформації Акаунта і Вашого Контенту;
- Ми не будемо розкривати, переміщати, отримувати доступ або використовувати Інформацію Акаунта і Ваш Контент, за винятком випадків, передбачених цими Умовами.

«Політики» означає Політику Допустимого Використання, Умови Сайту, Умови Обслуговування, Правила Використання Торгових Знаків, всі обмеження, описані в Контенті Послуги (Послуг) і на Сайті Послуги (Послуг), а також будь-яку політику або умови, зазначені в цих Умовах.

«Послуга (Послуги)» означає кожен з веб-сервісів, що надаються нами або нашими філіями, в тому числі тих веб-сервіси, описані в цих Умовах надання Послуг.

«Правила Використання Торговельних Знаків» означає правила, керівництва та ліцензію, розташовані на веб сайті за адресою www.301.in.ua , які ми можемо змінювати час від часу.

«Правила Підтримки Послуги (Послуг)» означає правила і керівництва, доступні вам у вигляді електронних повідомлень від нас або повідомлень, поміщених на Сайті Послуги (Послуг), які ми можемо змінювати час від часу.

«Пропозиції» означає всі запропоновані удосконалення до Асортименту Послуг, які ви надали нам.

«Сайт Послуги (Послуг)» означає веб сайт за адресою www.301.in.ua і будь-який підлеглий або пов'язаний веб сайт, вказаний нами.

«Сервісні Атрибути» означає дані про використання Послуг, пов'язані з вашим Акаунтом.

«Скарга» означає звернення (запит, заявку), яке окрема людина, група людей, підприємець або юридична особа подала на веб сайті Послуги www.301.in.ua .

«Термін Використання» означає термін дії цих Умов, зазначений в Розділі 7.1.

«Угода про Рівень Обслуговування» означає всі угоди про рівень обслуговування, які ми пропонуємо в зв'язку з Послугою (Послугами), поміщаємо на Сайті Послуги (Послуг) і можемо змінювати час від часу.

«Умови Сайту» означає умови використання Послуги (Послуг) на Сайті Послуги (Послуг), які ми можемо змінювати час від часу.
Авторське право (Copyright). Весь Контент (за винятком Інформації Акаунта і Вашого Контенту), поміщений на Сайті Послуги (Послуг), такий як текст, графіка, логотипи, іконки кнопок, зображення, аудіокліпи, відеокліпи, завантажені цифрові файли, скомпільовані файли даних і програмне забезпечення, є власністю групи 301 Team або її постачальників контенту і захищені законом України та міжнародними законами про авторське право. Компіляція всього контенту (за винятком Інформації Акаунта і Вашого Контенту) на Сайті Послуги (Послуг) є виключною (ексклюзивної) власністю групи 301 Team і захищена законом України та міжнародними законами про авторське право. Все програмне забезпечення, використане на Сайті Послуги (Послуг), є власністю групи 301 Team або її постачальників програмного забезпечення і захищене законом України та міжнародними законами про авторське право. З питань авторського права прохання писати на адресу 301team@ukr.net.

 

Останнє оновлення 22 березня 2017 р.